Amki Superfoods

Batoniki sezamowe Amki Superfoods z gryką i jagłami

Amki Superfoods to innowacyjne batony sezamowe z odżywczymi zbożami ekspandowanymi i miodem. Zawierają tylko 4 proste składniki, są źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych i błonnika oraz są bezglutenowe.

Nasze batony sezamowe są dostępne w czterech wariantach smakowych – każdy w unowocześnionej formie podania! Amki Superfoods to najlepsza opcja dla tych, którzy potrzebują szybkiej, zdrowszej alternatywy codziennych przekąsek czy słodyczy i szukają dodatkowych benefitów z kupowanego produktu, takich jak korzystne właściwości sezamu i zbóż.

Ważny jest też nowoczesny i bardzo wygodny format batonu składającego się z trzech plasterków.  Sam sezam jest bogatym źródłem błonnika, witamini minerałów, a także przeciwutleniaczy i fitosteroli. Wszystkie warianty smakowe są również wartościowym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Sezamki bez opakowania Amki Superfoods

Poznaj smaki Amki Superfoods

z gryką i miodem

Innowacyjne batony sezamowe wzbogacone gryką, która stanowi bogate źródło wielu wartościowych składników odżywczych – m.in. witamin z grupy B, potasu, miedzi i fosforu.

Baton sezamowy z gryką Amki Superfoods
Baton sezamowy z quinoa Amki Superfoods

z quinoa i miodem

Wyjątkowa propozycja sezamowej przekąski z dodatkiem komosy ryżowej, która zapewnia bogactwo magnezu, żelaza, cynku, miedzi czy potasu. To szybka, zdrowsza alternatywa dla klasycznych słodyczy!

z amarantusem i miodem

Trzecia odsłona niepowtarzalnych batonów sezamowych, tym razem wzbogaconych nasionami szarłatu – amarantusem. Przekąska nie tylko wyjątkowo smakuje, ale przede wszystkim jest źródłem żelaza i innych niezbędnych do prawidłowego rozwoju składników odżywczych.

Baton sezamowy z amarantusem Amki Superfoods
Baton sezamowy z jagłami Amki Superfoods

z jagłami i miodem

Batony sezamowe z jagłami zapewnią nie tylko wyjątkowe doznania smakowe. Gwarantują niezbędną podaż cennych aminokwasów – m.in. leucyny i izoleucyny, a także cynku, żelaza i fosforu.