Amki TO GO

Sezamki klasyczne oraz sezamki z miodem Amki ToGO

Super chrupkie i super cienkie sezamki Amki TO GO to pełnowartościowa, zdrowsza słodka przekąska naładowana sezamem. Sprawdź dlaczego warto mieć je zawsze przy sobie!

Sezamki Amki TO GO idealnie sprawdzą się jako smaczne uzupełnienie plenerowych wycieczek i aktywności, ale równie dobrze uprzyjemnią każdą przerwę od pracy czy innych obowiązków. Sezamki Amki TO GO cechują się wyjątkową chrupkością i są bardzo cienkie. Od niedawna są dostępne w siedmiu wariantach smakowych – znajdź swój ulubiony!

Sezamki Amki TO GO to nowoczesna alternatywa dla klasycznych słodyczy. Poręczne opakowanie sprawia, że możesz wrzucić je do kieszeni, torebki czy samochodu i zawsze sięgnąć po smaczną, pełnowartościową przekąskę, gdy jesteś „on the go!”.

To także świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy szukają dla swoich pociech zdrowszych słodkich przekąsek do szkoły, na wycieczkę, albo po prostu na deser w domu. Sam sezam jest bogatym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, błonnika czy szeregu witamin i minerałów. A w dodatku sezamki nie pobrudzą małych rączek, jak np. czekolada czy inne popularne słodycze.

Dwójka dzieci z dziadkami na wyprawie rowerowej

Poznaj smaki Amki TO GO

Sezamki klasyczne Amki ToGo
Sezamki klasyczne Amki ToGo

Amki TO GO klasyczne

Podstawowa wersja sezamków dla miłośników klasycznego smaku tej słodkiej przekąski. W opakowaniu znajdują się trzy wyjątkowo cienkie i chrupiące plasterki, którymi możemy delektować się w każdej sytuacji.

Amki TO GO z miodem

Klasyczny wariant sezamków wzbogacony pysznym pszczelim miodem wielokwiatowym. To doskonała propozycja dla wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie życia bez wyjątkowego smaku miodu.

Sezamki z miodem Amki ToGo
Sezamki z miodem Amki ToGo
Sezamki z quinoa Amki ToGo
Sezamki z Quinoa Amki ToGo

Amki TO GO z quinoa

Nowoczesne połączenie sezamu z ekspandowanymi ziarnami quinoa zapewniają nowe doznania smakowe. Sezamki są wyjątkowo chrupkie, a dodatek ekspandowanych ziaren nadaje im także lekkości. Idealna przekąska dla tych, którzy nie koniecznie chcą się zasłodzić.

Amki TO GO w czekoladzie

Podwójnie słodkie połączenie. Niezwykle chrupkie sezamki zyskały właśnie „wsparcie” w postaci delikatnej słodkości czekolady. Teraz nie trzeba już wybierać – sezamki czy czekolada? Możemy delektować się tym wyjątkowym duetem zawsze, kiedy mamy na to ochotę.

Sezamki w czekoladzie Amki ToGo
Sezamki w czekoladzie Amki ToGo
Sezamki w polewie jogurtowej Amki ToGo
Sezamki w polewie jogurtowej Amki ToGo

Amki TO GO w polewie jogurtowej

Naładowane sezamem Amki TO GO skąpane w polewie jogurtowej to wyjątkowe połączenie smaków, odpowiadające na potrzebę delikatesowej przekąski. To nietypowe połączenie skierowane jest do wszystkich osób, poszukujących nowoczesnych rozwiązań wzbogacających smak tradycyjnych słodyczy.

Amki TO GO bez dodatku cukru

W odpowiedzi na trendy konsumenckie i coraz większe zainteresowanie produktami o obniżonej zawartości cukru stworzyliśmy Amki TO GO bez dodatku cukrów. Nasze sezamki wciąż zachowują swój niepowtarzalny smak, idealną chrupkość i są super cienkie, natomiast zastąpiliśmy cukier naturalną substancją słodzącą – malitolem.

Sezamki bez dodatku cukrów Amki ToGo
Sezamki bez dodatku cukrów Amki ToGo
Sezamki z kokosem Amki ToGo

Amki TO GO z kokosem

Pyszne połączenie klasycznego smaku sezamków z aromatem wiórków kokosowych. Dzięki temu wyjątkowo chrupkie Amki TO GO z kokosem z pewnością znajdą miłośników nie tylko wśród pasjonatów egzotycznych podróży. Produkt powstał wyłącznie na bazie wegańskich składników. Dodatkowo nie zawiera glutenu i cechuje się wysoką zawartością błonnika.